Habemeajamisest

ETTEVALMISTUS
Niisuta habemeajamispiirkonda, eelistatavalt sooja veega ja määri vaht pintsliga. Mida kauem vahtu masseerivate liigutustega pintsliga määrida, seda kergemini ja õrnemalt saab karvu lõigata. Võimalusel kasutada tõhusalt niisutavat habemeajamiskreemi või seepi, kuna see võimaldab teral paremini libiseda mööda nahka. Enne habemeajamist veendu, et raseerija pea on korralikult kinnitatud käepideme külge. See tagab tera asetuse raseerija peas õige nurga all püsimise.
 
RASEERIMINE
Hoia raseerijat teravnurga all (umbes 30 kraadi). Alusta põskedelt libistades tera mööda nahka kergelt surudes. Raseerijat liigutada karva kasvusuunas. Kaelalt ajades teise käega pingutada nahka. Vastu karva raseerimine pole mõistlik, kuna see ärritab liigselt nahka. Esimesel ajamisel ära heitu pisikestest sisselõigetest või kriimustustest. Harjutades need kaovad näonahalt, ja tulemus saab olema täiuslik.
 
TERA VAHETAMINE
Hoia raseerijat pea allpool. Hoides raseerija pead, kasuta teist kätt raseerija saba lahti kruvimiseks. Eemalda raseerija pea alumine osa (perforeeritud plaat) pea ülemisest osast (kergelt kaarjas plaat). Võta ettevaatlikult tera karbist välja. Hoida raseerija pea ülemist osa oma peopesal ja kasutada teise käe pöialt ja nimetissõrme, et paigaldada tera. Hoia tera lühematest nüridest otstest. Lase tera libiseda omale kohale. Nüüd peaksid tera lõikeservad ulatuma üle raseerija pea ülemise detaili serva. Aseta pea alumine pool tagasi samamoodi, nagu oli see enne lahtivõtmist. Kasuta oma vaba kätt, et keerata paika sabadetail. Pinguta seda ainult nii palju, et selle lahti võtmine ei nõuaks väga palju lisajõudu. Enne iga kasutuskorda kontrolli raseerija üle, et kõik detailid oleksid omavahel korralikult ühenduses ja et selle teral ei esineks kahjustusi.

PINTSLI KASUTAMINE
Kõige pealt niisuta raseerimist vajav piirkond kuumemapoolse veega. 
Seejärel lisa vett seebikausis seebile. Ringjate liigutustega aja seep vahule. Vala ära üleliigne vesi. Jätka vahustamist, kuni vaht on kreemjas ühtlane vaht suuremate mullideta. Seejärel kanna masseerivate liigutustega vaht näole. Lase mõjuda paar minutit. Seejärel alusta raseerimist.
Pintsel puhasta kindlasti seebist peale habemeajamist. Selleks pese seda jooksva puhta vee all. Vahepeal löömis liigutusega löö vaht pintslist välja. Kui enam vahtu ei tule, on pintsel puhas. Parim viis pintsli säilitamiseks, on see riputada hoidjasse karvad allapoole.

HABEMEAJAMISPINTSLI LIIGID
„Pure badger“. Madalama astme mägrakarvade klass on „Pure badger“. Sellest hoolimata suudavad nad hoida endas oluliselt rohkem vett, kui metsseakarvadest valmistatud pintslite karvad või enamus sünteetilised pintslid. Seetõttu tekitavad „Pure badger“ karvadest valmistatud pintslid oluliselt parema vahu, kui metsseakarvadest valmistatud.
„Fine badger“. Keskmise astmega mägrakarvade klass on „Fine badger“. Nende karvadega pintslid on reeglina hea ehitusega. Värvilt on karvad heledamad kui „Pure badger“ pintslitel ning nende karvad on ka pehmemad ja parema välimusega. „Fine badger“ pintslite karvad imavad vett ning omandavad soojust oluliselt paremini kui „Pure badger“ pintslid. Seetõttu tekitavad need ka parema vahu.
„Silvertip badger“ on kõrgeima astmega mägrakarvadest valmistatud pintslite klass. Nende vahupintslite valmistamisel on kasutatud kõrgeimaid standardeid. „Silvertip badger“ vahupintslite karvad on tipust kreemika värvusega ning altpoolt on nende karvad tumedamad. Vahupintsli karvad imavad vett isegi veel rohkem ja omandavad soojust paremini kui „Fine badger“. Seetõttu kõige parema ja meeldivama vahu tekitavad „Silvertip badger“ karvadest valmistatud pintslid.
Mühle klassikaline raseerija, mis on Mühle enda poolt välja arendatud täpsustööriist, on saadaval kas suletud (closed comb) või avatud kammpeaga (open comb). Kombineeri Mühle raseerijaid eriliste pintslitega, mille disain ja proportsioonid on ideaalses harmoonias.
Enne kasutamist puhastage pintsel hoolikalt sooja seebiveega. Pärast kasutamist keerutage pintslit soojas vees, kuna seebi jäägid võivad kuivamisel põhjustada kahjustusi pintsli karvadele. Ärge kunagi puhastage pintslit või raseerijat keemiliste lahustite või puhastusainetega. Raputage ülejäänud vesi välja ja riputage pintsel hoidjasse kuivama.

 
OHUTUSJUHEND

Enne Mühle raseerija kasutamist on oluline, et loeksite kasutusjuhendit hoolikalt ja järgiksite antud ohutusjuhiseid. Ebaõige kasutus võib põhjustada tõsiseid vigastusi. Hoidke kasutusjuhend alles!
Antud raseerija on mõeldud ainult näo ja kaela piirkonna raseerimiseks. Mitte mingil juhul ärge kasutage raseerijat oma teistel kehaosadel nagu jalad, kaenlaalused, selg, intiimsed kehaosad jne. (vajalik 30 kraadine raseerimisnurk ei ole teistel kehaosadel võimalik). Vältimaks bakteriaalset infektsiooni, kasutage ainult terasid, mida on hoiustatud karbis. Hügieeni ja parima tulemuse saavutamiseks ärge kasutage ühte tera rohkem, kui viis korda.
 
Kui pärast raseerimist esineb teie nahal kergemat ärritust, kasutage habemeajamis palsamit. Kui tekib tõsisem lööve, peaksite konsulteerima arstiga.
Ärge avaldage raseerijale tugevat survet. Vältige kiireid torkavaid liigutusi ja korduvaid liigutusi üle sama nahapiirkonna. Libistage raseerijat kergelt üle naha. Ärge kasutage raseerijat nahapiirkondades, kus esineb löövet. Kindlasti ei tohiks te raseerijat kasutada, kui teil on ülitundlik nahk või olete vastuvõtlik allergiatele.
Raseerja tera vahetage ainult pestud ja kuivade kätega. Ärge katsuge tera selle lõikekülgedelt.
Raseerijat transportides oleks hea hoida seda spetsiaalses kotis või karbis. Tõsisemate õnnetuste vältimiseks eemaldage tera raseerija küljest ja transportige seda eraldi karbis. Võimalusel kasutada Mühle raseerimisterade kaitset.

NB! Hoia raseerijat ja eriti selle terasid alati kindlas ja kuivas kohas, kus see jääks laste ja lemmikloomade ulatusest välja!
 

Ohutut ning meeldivat kasutamist!

Sinu ostukorv

Ostukorv on hetkel tühi, lisa tooteid.

Kokku
€0.00
Aktiveeri sooduskood
0