Saatmine ja tagastamine

SAATMINE
SmartPost, pakiautomaadid – Kassast leiad võimaluse valikute jaoks.
Meie saatmine on 1-2 tööpäeva Smartposti pakiautomaatidesse. Maksimaalne tarne tavatellimuse juures on 3 tööpäeva.
Kaubad on Eesti laos kohe olemas kui ei ole toote juurde märgitud teisiti.
Kui teil on muresid, siis kirjutage info@raseerija.ee ja me aitame teid.

TAGASTAMISTINGIMUSED
Tagastamisõigus kehtib, vastavalt Eesti Vabariigi Võlaõigusseaduse § 56-le, 14 tööpäeva. Kui 14 tööpäeva on möödunud teie ostu sooritamisest, siis ei saa me kahjuks tellimust tagastada ega ümber vahetada (v.a garantii korras tehase poolt tulnud defektiga tooted).

Et saaksime teie tellimuse tagastada, peab kogu tellimus olema samas konditsioonis nagu selle kättesaamisel. Samuti peab tellimus olema originaalpakendis ning kandmata!

TAGASTAMINE / TOOTE ÜMBERVAHETAMINE
Kui tagastatud tellimus on meieni jõudnud, siis vaatame selle üle ning saadame emaili vastava otsusega. Kui otsus on positiivne, siis tagastame kogu tellimuse summa või vahetame toote ümber. Tagastatud summa jõuab teie kontole kõige hiljemalt 14 tööpäeva jooksul.

Kui te ei ole saanud oma tagastatud summat kätte, vaata esmalt uuesti üle oma panga väljavõte. Kui te ei ole peale 14 tööpäeva möödumist oma tellimuse eest tasutud summat tagasi saanud, siis võtke kindlasti meiega ühendust info@raseerija.ee

Tagastades peab kogu tellimus olema samas konditsioonis nagu selle kättesaamisel. Samuti peab tellimus olema originaalpakendis ning kandmata.
Oleme nõus tooteid vahetama välja 14 päeva ostu sooritamisest, juhul kui toode ei sobi teile. Lisaks vahetame välja kõik tooted, mis on defektiga või muul moel kahjustatud meie poolt. Kui soovite toodet välja vahetada ja see vastab antud tingimustele, siis saadke meile email info@raseerija.ee ning juhendame teid edasi.

Tagastamise tarne katad sina ehk tellimuse tegija (Smartposti uksekoodiga tagastamine on tasuta). Tarne tasu ei kuulu tagastamisele. Kui saadame teile tagastatud summa, siis sellest arvutatakse maha kohaletoimetamise tasu.Olenevalt, kus te elate, võib tarneaeg erineda, et väljavahetatud toode teieni jõuaks, kuid anname sellest teada.
PS! Jälgi, et tagastades oleks pakile või pakki lisatud paber Sinu eesnime, perekonnanime ning tellimuse number.

Sinu ostukorv

Ostukorv on hetkel tühi, lisa tooteid.

Kokku
€0.00
Aktiveeri sooduskood
0