Mühle Companion Unisex raseerija must

39,00 

COMPANION raseerija Mühlelt – näo ja kogu keha raseerimiseks.
Raseerijal on klassikaline suletud kammpea, millel on tera õrnalt reguleeritud nurga alla, mis tagab suurema kaitse sisselõigete vastu, on lihtsam kasutada ja sobib suurepäraselt ka klassikaliste raseerijate maailma sukelduvatele algajatele.
Käepidemel on libisemiskindel sõrmejäljekonstruktsiooniga muster, valmistatud metallist ning satiin-kroomviimistlusega.
Raseerijal on riputamiseks nöör tagaosas.
See kõik kokku on täiesti plastivaba ning parim alternatiiv ühekordsetele raseerijatele.

Mühle muudab COMPANIONiga raseerimiskultuuri. Nüüdseks on minevik, et klassikalisi raseerijaid kasutavad vaid mehed. Companion on ohutu ja keskkonda säästev kasutamaks pealaest jalatallani.

Raseerimispea uus disain koos peenelt reguleeritud teranurgaga tagavad veelgi suurema ohutuse sisselõigete vastu.
COMPANIONil on ülemise plaadi mõlemal küljel rööpad, mis võimaldab kasutajal leida ideaalne raseerimisnurk (30-50 kraadi).
Kui nurk on liiga väike või liiga suur, siis antud rööpad reguleerivad tera ja naha vahelist kaugust. Samuti hoiavad need tera kokkupuudet nahaga minimaalsel tasemel, et tagada sujuv ja õrn raseerimine.

Uue käepideme struktuur annab töiendava haarde, kuna selle disain sarnaneb sõrmejäljemustriga. Lisaks on COMPANIONi käepide natuke pikem, kui teistel Mühle raseerijatel. See muudab jalgade ja teiste kehaosade raseerimise nauditavaks kogemuseks.

Sellel must-have tootel kasutatakse klassikalise raseerija terasid, mis on loodust säästvad ja jätkusuutlikud. Taga osas asuv nöör on 100% puuvill. See on keskkonnasõbralik ja pilkupüüdev. Kõik see kokku, on täiuslikult plastivaba.

See toode on loodud inimestele, kes otsivad diskrimineerimisvaba kompromissideta unisex toodet nii kasutamise, jätkusuutlikkuse ja raiskamise osas. Puhtad vastupidavad materjalid koos kaasaegse, ent ajatu disainiga, mis vastab kõigi vajadustele.

See on Teie uus kaaslane vannitoas.

3 laos

Lisainfo

Sinu ostukorv

Ostukorv on hetkel tühi, lisa tooteid.

Kokku
€0.00
Aktiveeri sooduskood
0